زبان برنامه نویسی سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی شی گرا و سطح بالاست و زبان برگزیده شرکت ماکروسافت نیز هست. این زبان همانند زبان برنامه نویسی جاوا مناسب برای پروژه های اقتصادی و بزرگ است.

این زبان برنامه نویسی از محبوبیت بالایی در میان جامعه برنامه نویسان داراست، زبان برنامه نویسی سی شارپ دارای یکی از بزرگ ترین جامعه های آماری برنامه نویس است، همین امر به شما هم برای یادگیری و هم برای رفع باگ ها و خطای های شما کمک میکند زیرا که احتمال آن زیاد است که کسی در گذشته به مشکل شما برخورده باشد و راه حل آن را در سایت های مخالفت مانند stackoverflow.com قرار داده باشد و شما می توانید از این پاسخ ها نهایت استفاده را ببرید.

زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#) شباهت زیادی به زبان برنامه نویسی جاوا دارد، پس اگر شما زبان برنامه نویسی جاوا را بلد هستید، یادگیری سی شارپ برای شما چندان سخت نخواهد بود.

درآمد برنامه نویس سی شارپ

درآمد برنامه نویس سی شارپ

افرادی که در سازمانها و یا شرکتها به این منظور استخدام می شوند علاوه بر حقوق، بیمه برایشان پرداخت می شود. میزان درآمد هرکس به عوامل مختلفی مثل شهر و محل زندگی شما، میزان تجربه، سابقه کار، پست سازمانی و میزان تخصص اشاره کرد. به طور متوسط درآمد کارمندی یک برنامه نویس سی شارپ بین7-15 میلیون است و با داشتن پست بالاتر در آن موسسه به حقوق شما افزوده می شود. در ضمن باید در نظر داشته باشید که حقوق هر فرد به میزان تجربه و مهارت و دانش او نیز وابسته است و این بدیهی است که اگر شما دارای مهارت و دانش بالای برنامه نویسی داشته باشید قطعا حقوق بالاتری نیز دریافت خواهید کرد.

آینده برنامه نویسی

اتفاق خوبی که وجود دارد این است که شما به هرچیزی که نگاه کنید و استفاده کنید ربطی به زبان برنامه نویسی دارد. از برنامه های که در گوشی از آن استفاده می کنید تا برنامه های موجود در ادارات. پس می توانیم بگوییم که هرچیزی که در اطراف می بینید و به صورت الکترنیکی می باشد ریشه ای در برنامه نویسی دارد.

خیلی از شرکت ها و سازمان ها در حال سفارش سایت و اپلیکیشن هستند و هر رو زبا پیشرفت تکنولوژی بر آنها افزوده می شود. بنابراین با گذشت زمان احتیاج جامعه به برنامه نویسی نیز بیشتر می شود و زندگی روزمره ما با برنامه نویسی گره می خورد. پس امیدوار باشید به بزرگ تر شدن و پر اهمیت شدن بازار کار برنامه نویسی، می توان گفت آینده برنامه نویسی بسیار روشن  خواهد بود.

 

اگر تصمیم دارید زبان برنامه نویسی سی شارپ را یادبگیرد دوره آموزش سی شارپ از مقدماتی تا پیشرفته سایت ارگن بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

برای ثبت نظر باید ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید

ورود ثبت نام
پیمایش صفحه بالا